Novinky

 

Pro letošní rok jsme pro Vaše děti připravili letní příměstský tábor, který budeme pořádat v termínu od pondělí 17. srpna do pátku 21. srpna 2020, vždy od 8 do 17 hodin na Rádle. Tábor je určen pro všechny kluky i holky ve věku 5-18 let.

V sobotu 11. dubna jsme na žádost obce vyčistili koupaliště na Rádle. Vzhledem k současným omezením se na této akci podíleli pouze členové výjezdové jednotky, kteří byli vybaveni ochrannými pomůckami.

Na základě požadavku obce jsme rovezli dezinkci a roušky na více než 200 adres na Rádle a Milířích. S rozvozem jsme začali ve 14 hodin a skončili až za tmy v 21 hodin. Ikdyž jsme se snažili, je možné, že jsme na někoho zapomněli, jsme jenom lidé. Všem takovým se omlouváme a doufáme, že na nás nezanevřete.

Jako každý rok, i letos pořádáme hasičský ples na Rádle, který se bude konat v sobotu 7. března 2020 v Kulturním domě na Rádle od 20 hodin. K poslechu a tanci zahraje skupina Kontakt. Samozřejmě nebude chybět ani slosovací soutěž o hodnotné ceny.

Ve středu v 6:19 hodin byl naší jednotce vyhlášen poplach. Jednalo se o spadlý strom na komunkaci I/65 v důsledku silných poryvů a čerstvě napadaného sněhu nedaleko lávky a odbočky na Rádlo ve směru od Jablonce nad Nisou.

V pátek v 10:41 hodin byl naší jednotce vyhlášen poplach. Jednalo se o únik o odstranění nebezpečného stavu, který souvisel s nakloněným stromem přes komunkaci I/65, která vede z Jablonce nad Nisou okolo Rychnova až k Rádelskému mlýnu.