Příměstský tábor 2022

20.08.2022

Od 15. do 19. srpna jsme pořádali již 3. ročník příměstkého tábora na Rádle. Program pro děti začínal vždy v 8 hodin ráno a končil v 16 hodin. Na každý den jsme pro děti připravili zajímavý program. Navštívili jsme například areál Obří sud Javorník, základnu letecké záchranné stanice LK, stanici HZS LK Liberec, hasičské muzeum v Chrastavě nebo naše kamarády na Jistebsku, kteří mají spousty zajímavých hasičských veteránů. Jeden den děti viděli ukázku psovodů a eskortní hlídky z vězeňské služby nebo vybavení a vozidla Policie ČR. Poslední den jsme pro děti uspořádali soutěž, ve které sbíral body a ty nejlepší jsme ocenili hodnotnými cenami.

Děkujeme všem sponzorům, kteří nám přispěli na příměstký tábor a zejména pak panu PharmDr. Zbyňkovi Čalkovskému. Děkujeme také Policii ČR, Vězeňské službě ČR, HZS LK, ZZS LK, Celní správě ČR, Magistratu města Jablonec nad Nisou, Lesům ČR, Obci Rádlo a SDH Jistebsko.