Nové terče pro naše mladé hasiče!

04.11.2021

Za finanční pomoci Nadace Preciosa a Obce Rádlo byly pořízeny nové sklopné terče. Oběma sponzorům velice děkujeme a vážíme i jejich obrovské podpory.

• Nadace Preciosa podporuje obecně prospěšné činnosti především v Libereckém kraji a v místech, kde se zrodila a působí společnost Preciosa. Za 27 let své existence jsme věnovali na dobročinné účely víc než 250 milionů korun. (www.nadacepreciosa.cz)

Terče pomohou našim mladým hasičům při trénování správného trefení terče, se kterým se děti setkávají na hasičských soutěžích v požárním útoku. Děti musí vodním proudem sklopit mechanismus terče, kde je průměr otvoru pouhých 5 cm.

Od nových terčů si slibujeme zlepšení výsledků našich mladých hasičů v požárním sportu. Dále mohou terče využít mužská nebo ženská sportovní družstva našeho sboru.

Terče nám dodal pan Bohuslav Cerman z Horní Rovně. (www.cermanbohuslav.cz)

K novým terčům máme i novou profesionální časomíru, kterou nám dodal pan Marek Kysela. (www.markytronic.cz)