18. 10. 2019 - Děti mají nová trička díky OC Nisa Liberec

18.10.2019

Na jaře letošního roku jsme narazili na billboard s informacemi o grantovém programu OC Nisa Liberec. To nás zaujalo a tak jsme začali pátrat po dalších podrobnostech projektu. V dubnu jsme tedy zkusili podat žádost a povedlo se!

Cílem našeho projektu bylo zakoupit trička pro náš kroužek, který navštěvuje přes třicet mladých hasičů ve věku od 5 do 18 let, a které trénuje celkem 5 instruktorů. Trička slouží nejen jako ocenění našich dětí, ale také jako identifikace na soutěžích nebo při různých akcích.

Celková cena projektu byla 12 710 Kč a z toho nám OC Nisa Liberec poskytla 10 000 Kč. Zbylou částku uhradil náš sbor dobrovolných hasičů. Bez výše uvedeného příspěvku bychom nemohli takový projekt realizovat. Velice si této pomoci vážíme a děkujeme všem, kteří mají grantový program na starosti, a že vybrali právě nás!