14. 12. 2018 - Pomoc při demolici objektu

14.12.2018

Naše jednotka byla požádána firmou POBOZAM z Jablonce nad Nisou, jestli bychom jí pomohli při demolici budovy v jejich areálu v Jablonci nad Nisou.

Celá akce začala již v 8 hodin ráno v areálu firmy. Po příjezdu proběhl briefing s majitelem firmy, námi a obsluhou bagru. Důraz byl kladen na bezpečnost a dodrž

Bylo nutné připravit dopravní vedení a dva útočné proudy. Při samotné demolici naše jednotka prováděla skrápění vodou oblaka prachu.

Po poledni došlo k vyčerpání zdroje vody, který byl těsné blízkosti demolované budovy. Museli jsme tedy zajistit doplnění vody z přilehlého zdroje vody, který byl vzdálen cca 500m.

Práci jsme dokončili k večeru, pak už zbývalo jen uklidit veškerý použitý materiál a že ho nebylo málo.

Pobozam s.r.o. je společnost rodinného charakteru a v současnosti zaměstnává kolem 40 specializovaných zaměstnanců v třech hlavních divizích: stavební zámečnictví, zpracování plechů a třískové obrábění. Spolupracujeme s řadou společností v ČR i v zahraničí a naše výrobky pracují ve více než 15-ti zemích světa.