16. 11. 2022 - Anketa dobrovolní hasiči roku

17.11.2022

Dne 16. listopadu jsme byli v Zoner Bobyhall Brno na Anketě dobrovolní hasiči roku. Anketu pořádá Spolek Svatý Florián - Dobrovolní hasiči roku, který je nezávislou, otevřenou a dobrovolnickou organizací sdružující fyzické i právnické osoby s cílem aktivně pomáhat v propagaci dobrovolných hasičů a zvyšovat povědomí o jejich mimořádné obětavosti. V letošním ročníku byla vypsána speciální kategorie u příležitosti oslav 50 let Hry plamen. Z celé naší země jsme se dostali mezi pět finalistů za práci s mládeží na základě hodnocení odborné komise. Celým večerem provázel moderátor Petr Rychlý. Na podiu se představila také Ilona Csaková nebo Pokáč. Poté naše starostka sboru Šárka Drešerová převzala šek na 10 tisíc korun na nákup dětského vybavení z rukou herce Ondřeje Vetchého, který je patronem ankety a dále paní Moniky Němečkové, starostky sdružení hasičů. Záznam z ankety můžete sledovat dne 3. 12. 2022 (sobota) v 16:20 hod. na ČT2.